Eko
0

6 października 2013

Doctor DOG czyli slow food dla psów

Doctor DOG powstał z miłości do psów. Właściciele czworonogów chcieli karmić je tym, co dla nich najlepsze: pełnowartościowe, bez chemii, dające energię i… oczywiście smaczne. We współpracy z hodowcami stworzyli pierwszy w pełni naturalny SLOW FOOD dla psów.

Doctor Dog® Slow Food dla Psów® to karma stworzona z regionalnych, zdrowych pełnowartościowych i – co najważniejsze! – w 100% naturalnych produktów. Nie zawiera konserwantów, barwników, uszlachetniaczy i polepszaczy smaku. Nie ma też słodziku, często dodawanego do karm, żeby zwiększyć łaknienie u psów.

Ta slowfoodowa karma zawiera do 76% mięsa. Jednym ze składników są otręby pszenne (źródło błonnika, soli mineralnych i witamin z grupy B) produkowane przez mały, lokalny młyn. 10% karmy stanowią warzywa. Doctor DOG jest wytwarzany tradycyjnie, bez obróbki chemicznej, dzięki czemu zachowuje maksimum walorów smakowych i odżywczych.

Jeśli slow food broni prawa do smaku i jedzenia przygotowanego powoli, to Doctor DOG idealnie się w tę filozofię wpisuje. Wierzę, że jestem tym, co jem. Wierzę, że to samo dotyczy mojego psa.

http://doctordog.pl/