Eko
0

14 sierpnia 2013

3 x ECO!

W Danii działają od trzydziestu lat. Tworzą kosmetyki przyjazne alergikom: bez parabenów, barwników, sztucznych aromatów. To, co powstaje, nie musi pachnieć: jakość broni się sama. Ta jakość została potwierdzona trzema najważniejszymi eko-certyfikatami, które otrzymała firma DermaPharm. A to oznacza, że jest EKO przed, w trakcie i po, czyli na poziomie produkcji, stosowania kosmetyków i utylizacji opakowań.

ECOCERT to gwarancja, że w przynajmniej 95% produkt powstał z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, czyli bazuje na surowcach, które zapewniają równowagę w przyrodzie. Brak testowania na zwierzętach to przy tym oczywistość. Na szczęście!

Astma-Allergi Danmark oznacza, że kosmetyki DERMA, bo o nich mowa, zostały dokładnie przebadane pod kątem wywoływania reakcji alergicznych. Z jakim skutkiem? Jednym: nie zawierają alergenów, czyli minimalizują ryzyko pojawienia się alergii.

Nordic Swan z kolei to gwarancja, że produkt spełnia rygorystyczne wymogi dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Taka eko-świadomość sprawia, że zielono mi! Z czystym (zielonym!) sumieniem polecam! 

Kosmetyki DERMA znajdziecie na www.multishop24.pl