Eko
0

29 września 2013

ECO-BABY czyli DERMA dla alergików

Oliwka do ciała, która nie zawiera sztucznych składników, aromatów, parabenów i barwników. W 100% bazuje na naturalnych olejkach roślinnych. Jest przyjazna alergikom i posiada najbardziej rygorystyczne eko-certyfikaty.

Bezzapachowy szampon i mydło do kąpieli certyfikowane przez Astma-Allergi Danmark. To gwarancja, że produkt nie szkodzi nawet bardzo wrażliwej skórze niemowlaków. Nie narusza jej biologicznej równowagi, pielęgnuje i nawilża.

Maść łagodząca idealnie sprawdzi się w pielęgnacji skóry narażonej na wilgoć. Tworzy wodoodporną warstwę ochronną, ale jednocześnie pozwala skórze oddychać. Błyskawicznie się wchłania. Nie zawiera parabenów, barwników i substancji aromatycznych.

Ochronny krem Derma pielęgnuje skórę niemowlaków. Nie zawiera sztucznych substancji, bazuje na naturalnych składnikach przyjaznych alergikom. Spełnia rygorystyczne, skandynawskie normy jakości.

Nawilżane chusteczki idealnie sprawdzają się w podróży. Bezcenne przy zmianie pieluchy. Oczyszczają i nawilżają. Nie zawierają substancji zapachowych, parabenów i sztucznych barwników, więc nadają się do pielęgnacji najbardziej wrażliwych części ciała dziecka, w tym buzi.

Wodoodporny balsam przeciwsłoneczny z filtrem SPF30 spełnia nowe zalecenia UE dotyczące maksymalnej ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Posiada wyśrubowane eko-certyfikaty EcoCert, Nordic Swan i jest rekomendowany przez duńskie stowarzyszenie Astma-Allergi Danmark.

Przyjemnie być eko już od pierwszych dni życia!

PS Eko produkty DERMA znajdziesz na www.multishop24.pl