Eko
0

31 maja 2016

Czerwona kropka dla Skandynawii

Skandynawowie mają podejście do dzieci. Pamiętam stoliki z kredkami i blokami rysunkowymi w kościele w Kopenhadze. Mam szwedzki wózek i wielokrotnie przekonałam się, że akcesoria dziecięce z północy Europy są najlepsze.

pol_pl_BabyBjorn-nosidelko-ONE-Outdoors-turkusowy-2288_16

BabyBjorn, szwedzka rodzinna firma, stworzyła nosidełka, które właśnie dostały nagrodę Red Dot Design 2016 – jedno z najważniejszych międzynarodowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

pol_pl_BabyBjorn-nosidelko-ONE-Outdoors-turkusowy-2288_22

Nosidła te mają oficjalną rekomendację International Hip Dysplasia Institute, która gwarantuje bezpieczeństwo dla malutkich stawów.

IHDI

Lubię proste, funkcjonalne rozwiązania. Nosidło BabyBjorn One Outdoors ze Scandinavian Baby ma aż cztery funkcje noszenia z przodu i z tyłu. Zostało wykonane z oddychającego, lekkiego materiału odpornego na wilgoć i zabrudzenia (uwierzcie mamie 2 chłopaków: to ma znaczenie! :). Nosidło ma też dodatkową torbę transportową, z której można łatwo wyjąć misia, kocyk, picie czy telefon.

pol_pl_BabyBjorn-nosidelko-ONE-Outdoors-turkusowy-2288_9

Można też wybrać  BabyBjorn We Air, czyli najprostsze w obsłudze (ma tylko kilka klamerek), ładne i praktyczne nosidło, przeznaczone dla dziecka od narodzin aż do trzeciego roku życia. No to w drogę!

pol_pl_BabyBjorn-nosidelko-ONE-Outdoors-turkusowy-2288_23